-67%
Влошки од мемори пена - Memory insoles
599 ден 199 ден
Ставете крај на уморните стапала. Memory влошките се изработени од мемори пена и идеално се прилагодуваат на секаков...
-81%
Touch Me Организер за четки и паста за заби
999 ден 199 ден
Освен прекрасниот дизајн кој совшено ќе одговара во вашето купатило,овој организер е исклучително практичен за држење на четките...
-60%
SWS Прочистувач на вода за пиење
990 ден 399 ден
Чиста вода за пиење е голем проблем денес. Затоа што водата е производ на природата, треба да биде...
-62%
Мултинаменска машинка за сецкање - Nicer Dicer Plus
Nicer Dicer Plus е практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање. Задолжителна алатка кој треба да биде присутна...
-84%
Dust Daddy
600 ден 99 ден
Dust Daddy се прицврстува на правосмукалката за да дојдете до сите тешко достапни места. Универзалниот вакуумски приклучок за...
-57%
Мултифункционален сецко - Speedy Chopper
690 ден 299 ден
Рачниот сецко е мултифункционален производ за кој не ви е потребна електрична енергија. Со Speedy Chopper можете да...
-86%
Капсула за обувки - The Cure For Smelly Shoes
690 ден 99 ден
Дали имате проблем со лошата миризба на Вашите обувки ?THE CURE FOR SMELLY SHOES е решението за Вашиот...
-74%
Машина за шиење
1,890 ден 499 ден
Совршена машина за домашна употреба, лесна и пренослива спремна за шиење. Машината има две брзини на шиење Работи...
-56%
Мини преносна правосмукалка
899 ден 399 ден
Ако барате високо ефикасна преносна правосмукалка за вашиот автомобил, тогаш оваа правосмукалка е вистинскиот избор за вас! Нејзината...
-72%
Нож за сечење - Clever Cutter
700 ден 199 ден
Овој мултифункционален додаток во вашата кујна заштедува време, го избегнува ризикот од исеченици и ја олеснува работата. Во...
-50%
Џогер - Healthy Spray Mop
990 ден 499 ден
Healthy Spray Mop е џогер со кој вашиот дом ќе изгледа почисто од било кога. Уживајте во лесниот...
-41%
Дигитална кујнска вага SF-400
499 ден 299 ден
Опис на производот:Електронската кујнска вага е потреба во секоја кујна и ќе се најде при рака во секое...
-36%
Проточна чешма
1,990 ден 1,290 ден
Со Instant electric heating water faucet and shower Топла вода ќе имате за само неколку секунди!!! Одсега со...
-45%
Електрично ѓезве Marado
899 ден 499 ден
Електрично ѓезве за варење на турско кафе, чај, млеко на многу едноставен и лесен начин. Направено е од...
-75%
Рачен миксер Scarlett
1,990 ден 499 ден
Редовното надградување на кујнските помагала и апарати ја зголемува Вашата ефикасност во кујната, како и креативност, а една...
-69%
Организер за лекови Pill Pro
799 ден 249 ден
Организерот Pill Pro обезбедува брз и лесен начин за организирање на Вашите апчиња и витамини, за преку ден...
-56%
WH2003A - Телесна вага
899 ден 399 ден
Електронска стаклена телесна вага со чист и едноставен дизајн, која совршено ќе одговара во Вашиот дом. Одличен избор...
-76%
Нож за сечење лубеница и диња - Angurello
399 ден 99 ден
Специјалниот нож за лубеница и диња Angurello сече и сервира перфектни парчиња на лубеница и диња, одговаrа на...
-63%
Алатка за чистење риба
399 ден 149 ден
Алатка за чистење риби во форма на риба - додаток кој е есенцијален за секоја кујна! Доаѓа со...
-56%
Сет од 6 силиконски поклопци
450 ден 199 ден
Силиконски капаци за складирање на храна направени од високо квалитетен силикон. Секој сет вклучува 6 различни големини. Не...
-51%
Мрежа за инсекти со магнетно закопчување - Magic Mesh
Ви ја претставуваме Magic Mesh мрежата за инсекти со магнетно закопчување. Со неа во вашиот дом ќе влегува...
-34%
Прилагодлива LED светилка
599 ден 399 ден
Ултра модерна и прилагодлива LED светилка која можете да ја користите во секоја соба во Вашиот дом, или...
-34%
Lazy Holder - Држач за мобилен телефон
299 ден 199 ден
Со Lazy Holder можете комотно да го користите Вашиот телефон во секоја положба и се прилагодува во секоја...
-24%
Преносен затоплувач на просторија 1000W
1,299 ден 990 ден
Преносливиот грејач  е компактен апарат за загревање со отпорен керамички елемент за затоплување кој ќе направи просторот околу...
-67%
599 ден 199 ден
-81%
999 ден 199 ден
-60%
990 ден 399 ден
-62%
1,290 ден 499 ден
-84%
600 ден 99 ден
-57%
690 ден 299 ден
-86%
690 ден 99 ден
-74%
1,890 ден 499 ден
-56%
899 ден 399 ден
-72%
700 ден 199 ден
-50%
990 ден 499 ден
-41%
499 ден 299 ден
-36%
1,990 ден 1,290 ден
-45%
899 ден 499 ден
-75%
1,990 ден 499 ден
-69%
799 ден 249 ден
-56%
899 ден 399 ден
-76%
399 ден 99 ден
-63%
399 ден 149 ден
-56%
450 ден 199 ден
-51%
399 ден 199 ден
-34%
599 ден 399 ден
-34%
299 ден 199 ден
-24%
1,299 ден 990 ден
Spinner