Женски тренерки 15-MM

Код на Производот: 15-MM-3

Достапност:Има на залиха

799 ден 799

Достапни Опции

🔥Нова колекција, нов модел
🔥Модел 15-MM
🔥Достапни големини: S,M,L,XL
🔥Состав: 70% памук и 30% полиестер.