80 ден
Мултинаменска Алатка - Нож која може да јасе користи за овошје и зеленчук.А посебно е погодно за зелка....
-34%
Монтажен Организер за Чешма (Инокс)
299 ден199 ден
Лесно монтажен организер за Вашата чешма на садоперот во кујната или лавабото на Вашето купатило. На него ќе...
-40%
Нано Гума-(Ролна 1 метар)
250 ден150 ден
Иновативната лента од"нано гума"е леплива од двете страни и има широка употреба.Таа може да ја залепите на стакло,огледало,метал,керамички...
-32%
Ренде за Пермезан
190 ден130 ден
Ренде со рачка за рендење пермезан,лук,морков и друго, идеална алатка за вашата кујна.Рендето е изработено од инокс,а рачката...
-32%
Рачна вага
249 ден170 ден
Рачна вага до 25 кг.    
-5%
Алатка за сецкање лук
199 ден190 ден
Иновативна алатка за лесно и безбедно сецкање лук. Оваа алатка претставува стоп за ризиокот од сериозни повреди при...
-54%
Алатка за сецкање јајца
149 ден70 ден
Практична алатка за сечење јајца, изработена од цврста ABS пластика. Има два начини на сечење за добивање различни...
Четка за прашина со телескопска рачка што се пушта и собира од 77 до 250cm. Практична и ефикасна,...
-13%
Ротирачка Сталажа(25,5см)
399 ден350 ден
Со оваа ротирачка сталажа конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе...
-28%
Дрвена Оклагија - За Обликување Тесто
249 ден180 ден
Дрвена оклагија за обликување тесто.Фино обработена од квалитетно дрво. Димензии: 42 x 4.5cm
-13%
Часовник со Термометар - Хигрометар со Сонда
Ултра практичен часовник комбиниран со мерач на температура, влажност и време со додатен сензор со кабел (надворешна сонда)....
-21%
Држач за Сапун - Во Форма на Лист
99 ден79 ден
Држач за сапун со исцедување, во форма на лист. Изработено од цврста пластика, со држач на вакумско залепување....
Четка за прашина со телескопска рачка што се пушта и собира од 62 до 137cm.Практична и ефикасна, изработена...
-31%
Машинка за Цреши, Вишни и Други Плодови
649 ден449 ден
Машинка за отстранување на коската од плодот од црешите, вишните и други слични плодови.Лесно и едноставно, со само...
-31%
Кујнска Вага - До 5кг
499 ден349 ден
Дигитална кујнска вага до 5 килограми. Изработена од цврста пластика. Димензија: 16 x 23 cm
249 ден
Метална сталажа,исклучително практична која може да ја поставите на ќоше помеѓу два ѕида во купатилото, туш кабината или...
-26%
Мултинаменска Кујнска Ножица
199 ден149 ден
Мултинаменска ножица која може да ја употребувате за сечење на различни работи, за отварање шишиња, кршење на јадкасти...
90 ден
Силиконски штитник за одвод, многу практичен производ кој спречува запушување на одводните канали и навлегување на инсекти преку...
Кујнска алатка за сечење тесто, во форма на сукало. Изработена е од метал и високо квалитетна ABS пластика....
-37%
Шприц за Црево - Со 7 Различни Начини на Прскање
Шприц за црево, алатка која ви е потребна доколку имате двор или градина. Изработена е од високо квалитетна...
-29%
Острилка за Ножеви
349 ден249 ден
Идеална острилка за ножеви како за домашна употреба така и за во угостителски кујни, месари и.т.н.Изработена од високо...
-34%
Штитник за Сечење со Нож - Кујнска Алатка
Многу практична алатка, штитник при сечење со нож. Со помош на оваа иновативна алатка можете слободно и безбедно...
-12%
Ротирачка Сталажа(30,5см)
449 ден399 ден
Со оваа ротирачка сталажа конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе...
-29%
Кујнски сад 3 во 1
350 ден250 ден
Мултинаменски сад, изработен од цврста и квалитетна пластика со ѕидови изработени од гума. Ѕидовите од садот се гумирани...
80 ден
-34%
299 ден 199 ден
-40%
250 ден 150 ден
-32%
190 ден 130 ден
-32%
249 ден 170 ден
199 ден 190 ден
-54%
149 ден 70 ден
550 ден
-13%
399 ден 350 ден
-28%
249 ден 180 ден
-13%
549 ден 480 ден
-21%
99 ден 79 ден
350 ден
-31%
649 ден 449 ден
-31%
499 ден 349 ден
249 ден
-26%
199 ден 149 ден
90 ден
-37%
299 ден 190 ден
-29%
349 ден 249 ден
-34%
149 ден 99 ден
-12%
449 ден 399 ден
-29%
350 ден 250 ден
Spinner