Дрвен мултифункционален организер

Код на Производот: shoeshelf

Достапност:Нема на залиха

1,990 ден 1,390 ден 1,390
  • Уникатен, мултифункционален организер изработен од 100% природни материјали- бабусово дрво кое Ви овозможува дополнителен простор за складирање на најразновидни работи.
  • Издржлив, квалитетен и стабилен, направен од бабус со карбонизиран третман, отпорен на инсекти, висока температура и вода, безбеден за употреба.
  • Го исполнува домот со природна атмосфера.
  • Практичен за складирање на чевли, чанти и разни други работи во Вашиот ходник.
  • Погоден за складирање на крпи, работи за лична хигиена, средства за чистење во Вашата бања и тоалет.
  • Одлично решение за складирање на Вашите мали саксии со цвеќиња, билки и сл. Со цел да го декорирате Вашиот балкон со допир од природата.
  • Дополнителен простор за Вашите книги, фотографии или пак драги и скапоцени украси во Вашиот дневен престој.