-56%
Корсет Sculpting Clothes
890 ден399 ден
Sculpting clothes корсетот е наменет за да го оформи вашиот горен дел на телото, да го сокрие вишокот...
Правилното држење на телото е нешто за кое сите мораме да се грижиме и да обрнеме посебно внимание...
Dexe Hair Building Fiber влакна за косата се козметички пробив кој ќе ви даде посебен изглед на косата...
Californian Beauty – женски мидер Дали имате вишок на килограми кои не ви дозволуваат да ги носите Вашите...
-75%
Маица за затегнување - Slim 'n Lift (црна)
Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и...
Сакате лесен и безболен начин за да се ослободите од несаканите влакна на лицето и телото,а истовремено да...
-61%
Масажер со 3D ролери
499 ден199 ден
Кажете збогум на болките во целото тело. Од сега со помош на масажерот со 3D ролери, ќе имате...
-15%
Помошна Рачка - Helping Handle
349 ден299 ден
Исклучително практична помошна рачка со вакум механизам, идеална за секого а посебно за постари лица и деца. Одлична...
-21%
Масажер за Лице-3D фејсап
499 ден399 ден
Масажер со 3D ролери за масажа, затегнување на кожата и убавина на лицето за мажи и жени.Масажерот се...
-34%
Ноктерица - Сет 2
149 ден99 ден
Сет од 2 ноктерици, една голема и една мала ноктерица. Изработени од цврст јаглероден метал поради што им...
Силиконска четка за миење нозе, со камен за стругање. Практична и лесна за употреба, се лепи на рамни...
-13%
Масажер за Лице-3D фејсап
399 ден349 ден
Масажер со 3D ролери за масажа,затегнување на кожата и убавина на лицето за мажи и жени.Масажерот се состои...
Во последно време жените се почесто одбираат висококвалитетни кармини за усни, меѓу кои се најпопуларни се Kylie Matte...
Zip Sox компресивните чорапи се препорачуваат за лица кои се изложени на ризик од длабока венска тромбоза. Постојат...
  Секојдневно човечкото тело е изложено на стрес, многу притисок  врз нервниот систем, како и состојба на организмот ...
Без разлика дали ќе почнете да губите коса на рана возраст, да доживеете постепено опаѓање на косата или...
1,199 ден
Повеќечасовното седење во едно место може да предизвика најразлични непријатности и проблеми со грбот, половината, нозете а и...
Кога помислувате на константно одржување на брадата кај мажите, сигурно исто така помислувате и на нередот којшто се...
-38%
Појас против болки во врат - Self Heating Neck
799 ден499 ден
Self Heating Neck е масажер со самозагревање за вратот со вградени три моќни турмалиски камења кој ќе Ви помогнат...
-41%
Магични витлери - Magic Leverage
499 ден299 ден
Магичните витлери за коса Magic Leverage ќе направат од  Вашата коса локни кои одсекогаш сте ги посакувале без...
299 ден
Goodnight bunion е ортопедско помагао кое се користи за превентива и терапија за деформитет кај стапалото познато како...
-51%
Апарат за чистење лице - Derma Suction
1,200 ден599 ден
Derma suction е нов револуционерен апарат за нега на кожата на лицето и за отстранување на црнките и...
299 ден
Револуционерен масажер кој изгледа премногу едноставно,но прави чуда. Се користи многу едноставно,се фаќа за дрвената рачка, се поставуваат...
Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и...
-56%
890 ден 399 ден
599 ден
299 ден
-75%
1,190 ден 299 ден
399 ден
-61%
499 ден 199 ден
-15%
349 ден 299 ден
-21%
499 ден 399 ден
-34%
149 ден 99 ден
480 ден
-13%
399 ден 349 ден
499 ден
399 ден
699 ден
799 ден
1,199 ден
299 ден
-38%
799 ден 499 ден
-41%
499 ден 299 ден
299 ден
-51%
1,200 ден 599 ден
299 ден
299 ден
Spinner