-38%
Организер за хартија 3 во 1
799 ден 499 ден
Уникатен дизајн кој спојува диспензер за алуминиумска, стреч фолија или хартија за печење и држач за хартија, безвременски...
-38%
Организер за зачини
399 ден 249 ден
Зачините, јаткастите плодови и сите други ситни работи се многу тешки за организација, затоа што треба да се...
-34%
Кутија за накит со огледало
299 ден 199 ден
Накитот е еден од најнеорганизираните работи кој го поседувате дома. Сигурни сме дека секојдневно поминувате многу време барајќи...
-41%
Пластични закачалки (10 парчиња)
499 ден 299 ден
Практични, уникатни и мултинаменски самолепливи закачалки во најразлични бои погодни за сечиј вкус а воедно можат да се...
-47%
Држач за ќеси
129 ден 69 ден
 Постојат некои производи кои дефинитивно можат да го направат секојдневнието и брзиот начин на живот многу поедноставен и...
-31%
Сталажа за над вц- шоља
1,290 ден 899 ден
Преку глава ви е обичните пластични сталажи кои лесно се кршат а воедно се премали за да ги...
-51%
Организер за софа
399 ден 199 ден
 Преку глава Ви е од константниот неред во Вашиот дневен престој? Од сега Ви нудиме производ кој значително...
-34%
Организер за купатило
599 ден 399 ден
Држачот за тоалетна хартија со фиоки за складирање може да ослободи повеќе простор, а исто така доаѓа со...
-23%
Прилагодливи сталажи за ќоше
899 ден 699 ден
Мултифункционален сет од 4 сталажи склопени во една целина можат да бидат идеално решение за сите нереди низ...
-34%
Кујнски организер
999 ден 660 ден
Идеален, практичен производ за одлична организација на сите зачини, сосеви, чаеви и секакви други кујнски реквизити кои секојдневно...
-29%
Висечки организер
699 ден 499 ден
Дополнете го изгледот на Вашата бања, тоалет или кујна со новиот висечки организер којшто со својот минималистичен и...
299 ден
Искористете го просторот во својот дом максимално и на начин на кој ќе биде едноставен и практичен за...
-28%
Пластична сталажа на четири нивоа
1,380 ден 999 ден
Дозволете си дополнителен простор за складирање, а воедно и елеганција и убавина во домот. Овој уникатен и практичен...
-20%
Организер-сталажа на 3 нивоа
1,980 ден 1,590 ден
Мултипрактичен додаток за Вашиот дом, кој совршено ќе се вклопи во секаков амбиент и за секаква намена. Дозволете...
-24%
Столна сталажа со додатна корпа
1,890 ден 1,440 ден
Секогаш имајте организиран и функционален дом благодарение на уникатната сталажа која ќе најде решение за сите Ваши проблеми...
-25%
Повеќенаменска столна сталажа на три нивоа
1,690 ден 1,280 ден
Организирајте го просторот во Вашиот дом со уникатната повеќенаменска столна сталажа што ќе ви овозможи функционалност и организација...
-32%
Ѕидна декоративна полица
1,890 ден 1,290 ден
Ѕидните декоративни полици од секогаш биле совршено освежување на ентериерот во собата. Со самиот иновативен и специфичен дизајн...
-21%
Мултинаменска сталажа за ќоше со 4 нивоа
2,490 ден 1,990 ден
Практична и мултинаменска сталажа која многу лесно се прилагодува во секаков амбиент, за секакви цели. Едноставна и со...
-16%
Подвижна сталажа- организер со 3 нивоа
2,590 ден 2,190 ден
Време е за замена и ослободување од обичните пластични сталажи кои зафаќаат голем простор а притоа не ги...
-38%
Организер за во кујна
1,590 ден 999 ден
Практичен и едноставен организер за перфектна организација на Вашите чинии, чаши и кујнски прибор. Секогаш имајте се што...
-38%
799 ден 499 ден
-38%
399 ден 249 ден
-34%
299 ден 199 ден
-41%
499 ден 299 ден
-47%
129 ден 69 ден
-31%
1,290 ден 899 ден
-51%
399 ден 199 ден
-34%
599 ден 399 ден
-23%
899 ден 699 ден
-34%
999 ден 660 ден
-29%
699 ден 499 ден
299 ден
-28%
1,380 ден 999 ден
-20%
1,980 ден 1,590 ден
-24%
1,890 ден 1,440 ден
-25%
1,690 ден 1,280 ден
-32%
1,890 ден 1,290 ден
-21%
2,490 ден 1,990 ден
-16%
2,590 ден 2,190 ден
-38%
1,590 ден 999 ден
Spinner