-34%
Штитник за Сечење со Нож - Кујнска Алатка
Многу практична алатка, штитник при сечење со нож. Со помош на оваа иновативна алатка можете слободно и безбедно...
-37%
Шприц за Црево - Со 7 Различни Начини на Прскање
Шприц за црево, алатка која ви е потребна доколку имате двор или градина. Изработена е од високо квалитетна...
249 ден
Идеално за употребување во фризерски салони, во градина за наводнување, за чистење и сл. Меко и лесно притискањe...
-34%
Четка за миење садови
599 ден399 ден
Повеќенаменска четка за миење садовиИма рачка со ергономски дизајн за удобно користење, на самата рачка има  пластичен резервоар...
Силиконска четка за миење нозе, со камен за стругање. Практична и лесна за употреба, се лепи на рамни...
-13%
Часовник со Термометар - Хигрометар со Сонда
Ултра практичен часовник комбиниран со мерач на температура, влажност и време со додатен сензор со кабел (надворешна сонда)....
-91%
Цедилка  Better Strainer
499 ден49 ден
Ослободете се од обемните цедилки што зафаќаат скапоцен простор во кујната и заменете ги со малиот и компактен...
899 ден
Креативен планер кој ќе Ви помогне да ги креирате, организирате Вашите финансии и да Ви помогне да заштедите....
199 ден
Направете вкусни и свежи крофни во секое време и израдувајте го семејството со помош на овој неверојатен уред...
Сакате лесен и безболен начин за да се ослободите од несаканите влакна на лицето и телото,а истовремено да...
290 ден
Дигитален термометар за храна, мерење внатрешна температура при подготовка на храна или вино.Изработен е од нерѓосувачки челик и...
Четка за прашина со телескопска рачка што се пушта и собира од 77 до 250cm. Практична и ефикасна,...
Четка за прашина со телескопска рачка што се пушта и собира од 62 до 137cm.Практична и ефикасна, изработена...
Ви го претставуваме неверојатно уникатниот и практичен мини велосипед со ЛЕД дисплеј. Изработен од висококвалитетни материјали, мал и...
2,690 ден
Повеќенаменса метална сталажа на 4 нивоа. Можете да ја поставите во бања, кујна, канцеларија,тераса или ходник. Уникатен дизајн...
90 ден
Силиконски штитник за одвод, многу практичен производ кој спречува запушување на одводните канали и навлегување на инсекти преку...
299 ден
Четката за тело е изработена од еколошки, нетоксичен и издржлив силикон, мека и удобна, похигиенска е од луфа,...
-56%
Сет од 6 силиконски поклопци
450 ден199 ден
Силиконски капаци за складирање на храна направени од високо квалитетен силикон. Секој сет вклучува 6 различни големини. Не...
750 ден
Сет од 3 прекрасни саксии со различна големина изработени од глазирана керамика со живописен дезен.Саксиите се толку убаво...
490 ден
Со оваа ротирачка сталажа на два спрата конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити...
-12%
Ротирачка Сталажа(30,5см)
449 ден399 ден
Со оваа ротирачка сталажа конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе...
-13%
Ротирачка Сталажа(25,5см)
399 ден350 ден
Со оваа ротирачка сталажа конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе...
-32%
Ренде за Пермезан
190 ден130 ден
Ренде со рачка за рендење пермезан,лук,морков и друго, идеална алатка за вашата кујна.Рендето е изработено од инокс,а рачката...
-32%
Рачна вага
249 ден170 ден
Рачна вага до 25 кг.    
-34%
149 ден 99 ден
-37%
299 ден 190 ден
249 ден
-34%
599 ден 399 ден
480 ден
-13%
549 ден 480 ден
-91%
499 ден 49 ден
899 ден
199 ден
399 ден
290 ден
550 ден
350 ден
3,990 ден
2,690 ден
90 ден
299 ден
-56%
450 ден 199 ден
750 ден
490 ден
-12%
449 ден 399 ден
-13%
399 ден 350 ден
-32%
190 ден 130 ден
-32%
249 ден 170 ден
Spinner