-29%
Intex 28002 Сет за чистење базен
1,390 ден 999 ден
INTEX 28002 СЕТ за чистење на базен Наменета за чистење на базени со дијаметар до 488cm Дијаметар на...
299 ден
INTEX 29000 филтер TИП А Наменет за прочистување на водата во базенотСе користи за базени со големина до...
-41%
INTEX Детски Базен 59421 122х25
990 ден 590 ден
Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава...
Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX...
3,990 ден
Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX -...
-56%
Intex Базен за бебе 58924
899 ден 399 ден
INTEX бебешки базен за вашиот двор или градина со 3 прстени. Лесно се монтира, лесно се одржува и...
-29%
1,390 ден 999 ден
299 ден
-41%
990 ден 590 ден
6,990 ден
3,990 ден
-56%
899 ден 399 ден
Spinner