-47%
Laser Level Pro 3 - Мулти функционална алатка за мерење
Fixit - Мулти функциона алатка за мерење! Доколку Ви е потребно да ја измерите должината или степенот на...
-36%
Ретровизор со двонасочна HD камера
1,990 ден 1,290 ден
Што е HD Double Car camera?Добивате подобар и поголем ретровизор, кој има вграден екран и се уклучува по...
-45%
NewTech - Камера за во автомобил 2 во 1
1,790 ден 999 ден
Камера за во автомобил 2 во 1 која Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата...
-72%
Леќи за телефон - 3 во 1
699 ден 199 ден
3 во 1 леќи за камерата на Вашиот смартфон!Добивате три видови на леќи:- Fisheye леќа што ја прави...
-26%
Повеќе наменски леплив ролер
199 ден 149 ден
Наменет за сите видови ткаенини и може да се користи за чистење на облека, мебел, па дури и...
-41%
TREQA BT-06 - Спортски Bluetooth слушалки
499 ден 299 ден
Поврзување: Безжично Вид безжично поврзување: Bluetooth Дизајн: Во уво Боја: Црна Аудио: Стерео Микрофон: Да Време на пауза (standby): 160 часа Далечина на сигнал: 10 m...
-51%
TREQA BC-T2 - Држач за телефон
399 ден 199 ден
Поставете го држачот на вентилационите излези во вашиот автомобил и имајте прегледност и пристап до вашиот смартфон.
-61%
TREQA - Премиум аксесоари за телефон 5 во 1
1,999 ден 799 ден
Комплетот премиум аксесоари за телефон содржи:Treqa TR-909 - Преносна батерија- Kапацитет од 6000mAg- Излез на моќност: 2.1A- Влез:...
-34%
TREQA EP-712 - Слушалки
299 ден 199 ден
Поврзување: Жично Конектор: 3.5 mm Stereo Дизајн: Во уво Боја: Сребрена Аудио: Стерео Микрофон: На кабел Неутрализација на бучава: Да Водоотпорност: IPX0 Нема заштита Намена: Музика и...
-54%
Advanced FHD - Камера за во автомобил
1,490 ден 699 ден
Advanced Car камерата Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот.Осигурајте се себеси и...
-38%
Sport Action Camera - Спортска камера
1,590 ден 999 ден
Од сега за секого достапна! Ако сте спортист или само сакате да ги снимите или сликнете вашите омилени...
-41%
Магнетен кабел за полнење на телефон
Магнетениот кабел е направен од најлон и текстил што го заштитува кабелот од прекршување или други видови оштетувања....
-57%
Swivel Brite - Лед огледало
799 ден 349 ден
Огледало со магнификација дури 8 пати повеќе од нормалното огледало! Совршено за употреба во секоја ситуација, дури и...
-51%
Соларна ЛЕД ламба со 40 диоди
999 ден 499 ден
Карактеристики за производот:- 3 работни режими (најнов Chipset) ✔- LED рефлектори со сончев колектор ✔- 40PCs 2835-SMD LED...
-35%
Iskra ERO IE-AG1200 - Професионална аголна брусалка
4,999 ден 3,299 ден
Напон: 230-240V~50HzЈачина: 900WВртежи: 12.000 rpm во празен одОсовина: M142 додатни положби за рачкатаГолемина на диск: Ø 125 mmДимензии...
2,690 ден
Ударна бормашина  Iskra Z1J-DD24-13B900 W јачина3000 rpm во празен одПроменлив и подесив футер од 1,5 до 13 mmВариабилна...
1,999 ден
Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 500 W мотор. Одлична за работење на тешко дофатни места, и...
2,190 ден
Моќност : 600W (max), Вртежи : 0-3000 врт / мин, Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm, Променлива...
1,290 ден
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. Достапен во црна и бела бојаДолг кабел, гајка...
-35%
Dynamic 7482 - Конвектор греалка
2,300 ден 1,499 ден
Моќност: 750W/1250W/2000WРотационен прекинувачДимензии: 600*390Прилагодлив термостатотБезбедно термичко исклучувањеЗаштита од прегревањеИндикаторско светлоВградени рачки за носење24-часовен тајмерМетален дизајнГаранција: 1 година
-61%
Електрична четка за чистење секакви површини
Muscle Scrubber е електрична четка која е наменета за чистење на секакви површини. Со Muscle Scrubber електричната четка...
-73%
Шрафцигер 6 во 1 Bit360
899 ден 249 ден
Шрафцигер што менува делови брзо и лесно со едноставно свртување! Шрафцигерот BIT 360 е алатка за лесна употреба...
-50%
Соковник и блендер 5 во 1 Dessini 800W
6,890 ден 3,499 ден
Започнете го денот на здрав начин со вклучување свеж сок во вашата рутина за појадок. Здравата исхрана се...
-60%
Сет од 5 ножеви
3,490 ден 1,399 ден
Сетот се состои од 5 ножеви, направени од нерѓосувачки челик (x30Cr13) и држач со ергономски дизајн изработен од...
-47%
1,299 ден 699 ден
-36%
1,990 ден 1,290 ден
-45%
1,790 ден 999 ден
-72%
699 ден 199 ден
-26%
199 ден 149 ден
-41%
499 ден 299 ден
-51%
399 ден 199 ден
-61%
1,999 ден 799 ден
-34%
299 ден 199 ден
-54%
1,490 ден 699 ден
-38%
1,590 ден 999 ден
-41%
399 ден 239 ден
-57%
799 ден 349 ден
-51%
999 ден 499 ден
-35%
4,999 ден 3,299 ден
2,690 ден
1,999 ден
2,190 ден
1,290 ден
-35%
2,300 ден 1,499 ден
-61%
2,500 ден 999 ден
-73%
899 ден 249 ден
-50%
6,890 ден 3,499 ден
-60%
3,490 ден 1,399 ден
Spinner