-21%

Детски автомобил на акумулатор Audi Sport 12V red

Код на Производот: DTM788red

Достапност:Има на залиха

9,990 ден 7,990 ден 7,990

Овој Audi автомобил е одличен, уникатен,подарок за Вашето најмило. Има 12V акумулатор, ЛЕД светла, МП3 приклучок...

  • Далечински управувач 2.4 GHz
  • Возраст: 1-8 години
  • Се полни за 4 часа
  • Акумулатор 12V
  • Максимална брзина 6km/h
  • Димензии: 108х60х47 см