-67%
Организер и дозер за четка и паста за заби
590 ден 199 ден
Освен прекрасниот дизајн кој совшено ќе одговара во вашето купатило,овој организер е исклучително практичен за држење на четките...
-70%
SWS Прочистувач на вода за пиење
990 ден 299 ден
Чиста вода за пиење е голем проблем денес. Затоа што водата е производ на природата, треба да биде...
-62%
Мултинаменска машинка за сецкање - Nicer Dicer Plus
Nicer Dicer Plus е практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање. Задолжителна алатка кој треба да биде присутна...
-71%
Апарат за чистење лице Spin Spa
999 ден 299 ден
Дали Вашата кожа е склона кон иритации? Дали сте уморни од тоа да имате сува или мрсна кожа?...
-60%
Електричен бокал Marado
990 ден 399 ден
Електричниот бокал е погоден за експресно загревање на вода кога го подготвувате Вашето омилено кафе, чај или некој...
-51%
Апарат за чистење лице - Derma Suction
1,200 ден 599 ден
Derma suction е нов револуционерен апарат за нега на кожата на лицето и за отстранување на црнките и...
-60%
Soap Magic - автоматски дозер за сапун или шампон
Овој автоматски безконтактен диспанзер за сапун е уред кој ќе ви ја направи бањата многу попрактична. Се активира...
-81%
Dust Daddy
499 ден 99 ден
Dust Daddy се прицврстува на правосмукалката за да дојдете до сите тешко достапни места. Универзалниот вакуумски приклучок за...
-57%
Мултифункционален сецко - Speedy Chopper
690 ден 299 ден
Рачниот сецко е мултифункционален производ за кој не ви е потребна електрична енергија. Со Speedy Chopper можете да...
-81%
Соларна бежична LED ламба - Ever Brite
1,000 ден 199 ден
Ever Brite LED ламба ви овозможува сигурност бидејќи се активира на секое човечко движење и дава безбедност на...
-65%
Острач за ножеви Bavarian Edge
699 ден 249 ден
Остри ножеви за само неколку секунди. Кујнските ножеви се скапи. Само затоа што старите ножеви ја немаат повеќе...
-50%
Џогер - Healthy Spray Mop
990 ден 499 ден
Healthy Spray Mop е џогер со кој вашиот дом ќе изгледа почисто од било кога. Уживајте во лесниот...
-70%
Нож за сечење - Clever Cutter
650 ден 199 ден
Овој мултифункционален додаток во вашата кујна заштедува време, го избегнува ризикот од исеченици и ја олеснува работата. Во...
-71%
Пумпа за точење вода или сок
999 ден 299 ден
100% сосема нов производ на пазарот! Точењето вода од големите галони за вода направете го многу лесно со...
-55%
Тостер за вафли
1,990 ден 899 ден
Вафлите се еден од најстарите и најпознатите слатки во светот, а со апаратот за вафли можете да уживате...
-57%
Апарат за палачинки
1,590 ден 699 ден
Овој електричен апарат за палачинки е со нелеплива површина, со што ви овозможува брзо и лесно да направите...
-51%
Преносен блендер - Fruit Mixer
999 ден 499 ден
Fruit Mixer  е соковник кој може за 1 минута да направи сок од зеленчук или од овошје!!! Ножот...
-51%
Egg sitter - Подлога што ќе го држи вашиот 'рбет исправен
Кажете збогум на досадните болки во грбот и половините со овој производ што ќе го држи вашиот 'рбет...
-77%
Перница за врат со масажер
1,299 ден 299 ден
Замислете го чувството на перница која го масира вашиот врат на враќање од работа после напорен ден. Оваа...
-45%
Проточна чешма
2,490 ден 1,390 ден
Со Instant electric heating water Топла вода ќе имате за само неколку секунди!!! Одсега со оваа чешма нема...
-67%
Организер со полици за тегли Spicy Shelf Organizer
899 ден 299 ден
Организирајте ги вашите зачини, лекови и многу повеќе со неверојатниот организер со полици. Може да се модулира во...
-51%
Масажер за стапала Futzuki
599 ден 299 ден
Кажете збогум на болните стапала! Овој производ ќе ги стимулира крвотокот и ќе ги подмлади вашите уморни и...
-51%
Електрична четка за заби
999 ден 499 ден
Ви ја претставуваме новата Електрична четка за заби!!! Многу често се поставува прашањето каква четка за заби да...
-67%
Шрафцигер 6 во 1 Bit360
899 ден 299 ден
Шрафцигер што менува делови брзо и лесно со едноставно свртување! Шрафцигерот BIT 360 е алатка за лесна употреба...
-67%
590 ден 199 ден
-70%
990 ден 299 ден
-62%
1,290 ден 499 ден
-71%
999 ден 299 ден
-60%
990 ден 399 ден
-51%
1,200 ден 599 ден
-60%
990 ден 399 ден
-81%
499 ден 99 ден
-57%
690 ден 299 ден
-81%
1,000 ден 199 ден
-65%
699 ден 249 ден
-50%
990 ден 499 ден
-70%
650 ден 199 ден
-71%
999 ден 299 ден
-55%
1,990 ден 899 ден
-57%
1,590 ден 699 ден
-51%
999 ден 499 ден
-51%
999 ден 499 ден
-77%
1,299 ден 299 ден
-45%
2,490 ден 1,390 ден
-67%
899 ден 299 ден
-51%
599 ден 299 ден
-51%
999 ден 499 ден
-67%
899 ден 299 ден
Spinner