Монтажни Базени Intex

Најголем избор на Intex базени во Македонија

399 ден
INTEX 29000 филтер TИП А Наменет за прочистување на водата во базенотСе користи за базени со големина до...
-31%
INTEX Детски Базен 59421 122х25
990 ден690 ден
Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава...
-21%
Intex Базен Метална конструкција 28271 260x160x65
9,990 ден7,990 ден
Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX...
-17%
Детски базен INTEX 56483 262x175x46
2,390 ден1,990 ден
Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава...
-8%
INTEX Базен 58484 305x183x56
Нема на залиха
INTEX базен за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава за...
190 ден
Мини рачната пумпа работни едноставно со движење напред и назад. Вклучува црево со прилагодлива млазница. Напред има држач...
3,990 ден
Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX -...
4,190 ден
Dinosaur Play Centre е базен на надувување со уникатен дизајн - Во светот на Јура.  Откако ќе се надуе,...
4,290 ден
Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на Вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX -...
4,290 ден
Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на Вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX - My...
4,290 ден
Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на Вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX -...
Спортските водени лудории може да започнат. Уживајте оваа лето со забавниот Мини аква парк - Sport Action Play Centre. Комплетот...
1,090 ден
Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава...
-21%
Детски базен INTEX 57422 147x33
990 ден790 ден
Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава...
4,290 ден
Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX -...
-45%
Intex Базен за бебе 58924
899 ден499 ден
INTEX бебешки базен за вашиот двор или градина со 3 прстени. Лесно се монтира, лесно се одржува и...
399 ден
-31%
990 ден 690 ден
-21%
9,990 ден 7,990 ден
-17%
2,390 ден 1,990 ден
2,390 ден
190 ден
3,990 ден
4,190 ден
4,290 ден
4,290 ден
4,290 ден
4,590 ден
1,090 ден
-21%
990 ден 790 ден
4,290 ден
-45%
899 ден 499 ден
Spinner