-70%
Мидер - California beauty
990 ден 299 ден
Californian Beauty – женски мидер Дали имате вишок на килограми кои не ви дозволуваат да ги носите Вашите...
-71%
Чорапи против проширени вени - Zip Sox
Zip Sox компресивните чорапи се препорачуваат за лица кои се изложени на ризик од длабока венска тромбоза. Постојат...
-63%
Тример за отстранување влакна од лицето
799 ден 299 ден
Сакате лесен и безболен начин за да се ослободите од несаканите влакна на лицето и телото,а истовремено да...
-75%
Појас за слабеење SAUNA BELT Velform
Кој вели дека само девојките се заинтересирани за потење за да изгубат неколку сантиметри? Многу боксери, борачи, фудбалери...
-84%
Уред за затегнување на кожата околу брадата
Neckline Slimmer е уред за вежбање на мускулите околку брадата што ја елиминира т.н. двојна брадата без никаков...
-72%
Ортопедско помагало - Goodnight bunion
Goodnight bunion е ортопедско помагао кое се користи за превентива и терапија за деформитет кај стапалото познато како...
-77%
Dexe - Шампон против опаѓање на коса
1,299 ден 299 ден
Без разлика дали ќе почнете да губите коса на рана возраст, да доживеете постепено опаѓање на косата или...
-34%
B-tall – Влошки за висина
299 ден 199 ден
Ви ги претставуваме B-tall, новиот револуционерен систем кој за само неколку секунди прави да добиете на висина дури...
-71%
Магични прамени - Hot Huez
499 ден 149 ден
Вашата природна боја на косата Ви стана досадна, а притоа несакате да користите фарба за коса која ја...
-60%
SWS Прочистувач на вода за пиење
990 ден 399 ден
Чиста вода за пиење е голем проблем денес. Затоа што водата е производ на природата, треба да биде...
-76%
Kinoki - Лепенка за детоксификација на вашето тело
Дали некогаш сте помислиле дека една толку мала работа може да има толку голем придонес во вашето здравје?...
-61%
Соларен ладилник за автомобил
999 ден 399 ден
Од сега па натаму во текот на летните горештини нема да морате да барате дебела сенка за да...
-51%
Острач за ножеви Bavarian Edge
399 ден 199 ден
Остри ножеви за само неколку секунди. Кујнските ножеви се скапи. Само затоа што старите ножеви ја немаат повеќе...
-72%
Држач за купатило
Нема на залиха
Бидете сигурно во својот чекор во бањата! Оваа рачка за безбедност е лесна за опфаќање и обезбедува цврста...
-51%
ЕМС - Стимулатор за зацврстување на мускулите
↪ Оформете ги и зацврстете вашите мускули додека гледате телевизија без никаков физички напор! Оваа направа ви овозможува...
-67%
Штедлив додаток за чешма со вграден филтер за прочистување
Доколку барате решение за почиста и поквалитетна вода за пиење а во исто време да имате придобивка со...
-57%
Магичен фенер GloveLite
299 ден 129 ден
GloveLite е Вашиот нов омилен фенер кој никогаш нема да го испуштите од рака! Не трошете си го...
-75%
Маица за затегнување - Slim 'n Lift (црна)
Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и...
-71%
Кујнско пенкало за цртење фигури
299 ден 89 ден
Разбудете го уметникот во кујната! Со ова неверојатно пенкало за цртање по торти и колачи, секој може да...
Правилното држење на телото е нешто за кое сите мораме да се грижиме и да обрнеме посебно внимание...
299 ден
Кажете збогум на јаките болки во колената!! Со новиот магнетен појас, болките во колената ќе станат минато, а...
-51%
Електрична четка за чистење Magic Brush
499 ден 249 ден
Оваа безжична алатка за чистење е безжична електрична четка, која работи на батерии (4 х АА) само со...
-73%
NewTech - Камера за во автомобил 2 во 1
1,790 ден 499 ден
Камера за во автомобил 2 во 1 која Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата...
-56%
Сет од 6 силиконски поклопци
450 ден 199 ден
Силиконски капаци за складирање на храна направени од високо квалитетен силикон. Секој сет вклучува 6 различни големини. Не...
-70%
990 ден 299 ден
-71%
999 ден 299 ден
-63%
799 ден 299 ден
-75%
249 ден
-84%
899 ден 149 ден
-72%
199 ден
-77%
1,299 ден 299 ден
-34%
299 ден 199 ден
-71%
499 ден 149 ден
-60%
990 ден 399 ден
-76%
399 ден 99 ден
-61%
999 ден 399 ден
-51%
399 ден 199 ден
-72%
199 ден
-51%
499 ден 249 ден
-67%
-57%
299 ден 129 ден
-75%
1,190 ден 299 ден
-71%
299 ден 89 ден
299 ден
-51%
499 ден 249 ден
-73%
1,790 ден 499 ден
-56%
450 ден 199 ден
Spinner