-54%
JBL CHARGE 3MiNiA Plus Bluetooth звучник - Син
JBL CHARGE 3MiNiA Plus Bluetooth звучник е кој што дава кристално очистен звук без дисторзија со максимален волумен....
-80%
JBL SoundGear Bluetooth звучник - Сив
1,990 ден 399 ден
Со JBL Soundgear преносливиот звучник ќе имате нов начин на доживување на музиката, со тоа што овој звучник...
-80%
JBL SoundGear Bluetooth звучник - Син
1,990 ден 399 ден
Со JBL Soundgear преносливиот звучник ќе имате нов начин на доживување на музиката, со тоа што овој звучник...
-80%
JBL SoundGear Bluetooth звучник - Црвен
1,990 ден 399 ден
Со JBL Soundgear преносливиот звучник ќе имате нов начин на доживување на музиката, со тоа што овој звучник...
-51%
Блутут слушалка
699 ден 349 ден
Блутут слушалка која ви нуди целосна безжична слобода. Дизајнирана е во минималистички стил што ви овозможува комотно искуство...
-57%
JBL Bluetooth Headset Red
Нема на залиха
JBL Bluetooth слушалки со силен и чист звук. Карактеристики: -Bluetooth V3.0+EDR-Слот за SD Card-FM Radio-Микрофон-AUX слот-105 dB-Bass-30W-Трајност на...
-62%
Паричник што го полни телефонот 2во1
1,290 ден 499 ден
Работи со сите телефони, вклучувајќи Samsung и iPhone Држи батерија за две полнења Дизајнот е прилагоден да организира...
-54%
699 ден
-80%
1,990 ден 399 ден
-80%
1,990 ден 399 ден
-80%
1,990 ден 399 ден
-51%
699 ден 349 ден
-57%
699 ден
-62%
1,290 ден 499 ден
Spinner