Иновативни садови, додатоци и најразлични кујнски мали помагала за здраво готвење! Додатоците за во кујна се дизајнирани да ви помогнат за секоја задача, додека нашата единствена задача е да ви помогнеме да ги пронајдете вистинските производи за вашите потреби.
-60%
SWS Прочистувач на вода за пиење
990 ден 399 ден
Чиста вода за пиење е голем проблем денес. Затоа што водата е производ на природата, треба да биде...
-62%
Мултинаменска машинка за сецкање - Nicer Dicer Plus
Nicer Dicer Plus е практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање. Задолжителна алатка кој треба да биде присутна...
-72%
Мултифункционален сецко - Speedy Chopper
Рачниот сецко е мултифункционален производ за кој не ви е потребна електрична енергија. Со Speedy Chopper можете да...
-72%
Нож за сечење - Clever Cutter
700 ден 199 ден
Овој мултифункционален додаток во вашата кујна заштедува време, го избегнува ризикот од исеченици и ја олеснува работата. Во...
-55%
Тостер за вафли
1,990 ден 899 ден
Вафлите се еден од најстарите и најпознатите слатки во светот, а со апаратот за вафли можете да уживате...
-58%
Садови за зачини со сталажа
699 ден 299 ден
Просторот во кујната е секогаш премал, без разлика дали станува збор за мала или голема кујна. Секој сантиметар...
-58%
Мултифункционален организер Behind the Door
699 ден 299 ден
Организер кој се закачува - може да се стави во спална соба, работна соба, бања, кујна, канцеларија, итн....
-61%
Цедилка  Better Strainer
499 ден 199 ден
Ослободете се од обемните цедилки што зафаќаат скапоцен простор во кујната и заменете ги со малиот и компактен...
-56%
Сет од 6 силиконски поклопци
450 ден 199 ден
Силиконски капаци за складирање на храна направени од високо квалитетен силикон. Секој сет вклучува 6 различни големини. Не...
-47%
Апарат за затоплување H Heater
1,490 ден 799 ден
Време е да се ослободите се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Ви го претставуваме H Heater,...
-51%
Soap Magic - автоматски дозер за сапун
Овој автоматски безконтактен диспанзер за сапун е уред кој ќе ви ја направи бањата многу попрактична. Се активира...
-36%
Проточна чешма
1,990 ден 1,290 ден
Со Instant electric heating water faucet and shower Топла вода ќе имате за само неколку секунди!!! Одсега со...
-51%
Egglettes - Додаток за совршено приготвени јајца
Олеснете си ја работата при подготвување јајца! Благодарение на овој изум, припремата на варените јајца никогаш не било...
-63%
Алатка за чистење риба
399 ден 149 ден
Алатка за чистење риби во форма на риба - додаток кој е есенцијален за секоја кујна! Доаѓа со...
-58%
Сецко за зеленчук
699 ден 299 ден
Експресно исецкајте парчиња кромид, билки, лук или зачини на помали парчиња со овој остар едноделен сецко, кој сече...
-61%
Електрична четка за чистење секакви површини
Muscle Scrubber е електрична четка која е наменета за чистење на секакви површини. Со Muscle Scrubber електричната четка...
-34%
Држач за Cupcakes
899 ден 599 ден
Нема некој што не сака cupcakes! Послужете ги на овој неверојатен држач за cupcakes. Одличен додаток за секакви аранжмани,...
-46%
Диспензер за житарици Cereal Organiser
999 ден 549 ден
Нов и лесен диспензер за житарици. Погоден за сите суви производи, како што се житарици, овесни снегулки, бонбони, јаткасти...
-19%
Паметен преносен сад за храна
1,599 ден 1,299 ден
Дали некогаш сте се нашле во ситуација да си припремите идеално јадење за во канцеларија, училиште или факултет,...
-48%
Вакумски вреки за складирање
189 ден 99 ден
Вакуумските вреки за складирање помагаат да се создаде до трипати повеќе простор за складирање облека во плакарот или...
-38%
Апарат за правење забавни облици од храна Pop Chef
Pop chef е сосема нов начин за правење забавни облици за јадење што целото семејство ќе ги сака!...
-34%
Четка за чистење чаши
449 ден 299 ден
Оваа четка за чистење што се врти се одликува со двострани влакна кои чистат и однадвор и одвнатре...
-51%
Кујнско пенкало за цртење фигури
499 ден 249 ден
Разбудете го уметникот во кујната! Со ова неверојатно пенкало за цртање по торти и колачи, секој може да...
-56%
Преграда за хигиенско готвење
449 ден 199 ден
Спречете излевање на маслото врз шпоретот! Овој производ не само што спречува прскање на масло и храна при...
-60%
990 ден 399 ден
-62%
1,290 ден 499 ден
-72%
199 ден
-72%
700 ден 199 ден
-55%
1,990 ден 899 ден
-58%
699 ден 299 ден
-58%
699 ден 299 ден
-61%
499 ден 199 ден
-56%
450 ден 199 ден
-47%
1,490 ден 799 ден
-51%
499 ден
-36%
1,990 ден 1,290 ден
-51%
299 ден
-63%
399 ден 149 ден
-58%
699 ден 299 ден
-61%
2,500 ден 999 ден
-34%
899 ден 599 ден
-46%
999 ден 549 ден
-19%
1,599 ден 1,299 ден
-48%
189 ден 99 ден
-38%
399 ден 249 ден
-34%
449 ден 299 ден
-51%
499 ден 249 ден
-56%
449 ден 199 ден
Spinner