Машка маица PP10989UO Црвена

Код на Производот: Машка маица PP10989UO Црвена 1

Достапност:Има на залиха

1,290 ден 590 ден 590

Достапни Опции

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).