-51%

Машка маица PP3556UOSS17 Бела

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

990 ден 490 ден 490
Машка маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).