-68%

Машка маица PP3556UOSS17 Сива

Код на Производот: Машка маица PP3556UOSS17 Сива 1

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 490 ден 490

Достапни Опции

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).