-51%

Машки патики SC950UO Бели

Код на Производот: Машки патики SC950UO Бели

Достапност:Има на залиха

1,790 ден 890 ден 890
Машки обувки од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).