-45%
TREQA EP-712 - Слушалки
449 ден249 ден
-43%
Selfie Cam Lens - Леќа за телефон
349 ден199 ден
Кратки спецификации: - Го зголемува полето на видливост - Го подобрува квалитетот на сликата   - Компатибилна со...
-41%
Магнетен кабел за полнење на телефон Android
Магнетениот кабел е направен од најлон и текстил што го заштитува кабелот од прекршување или други видови оштетувања....
-41%
Магнетен кабел за полнење на телефон Apple
249 ден149 ден
Магнетениот кабел е направен од најлон и текстил што го заштитува кабелот од прекршување или други видови оштетувања....
-86%
Леќи за телефон - 3 во 1
699 ден99 ден
3 во 1 леќи за камерата на Вашиот смартфон!Добивате три видови на леќи:- Fisheye леќа што ја прави...
Комплетот премиум аксесоари за телефон содржи:Treqa TR-909 - Преносна батерија- Kапацитет од 6000mAg- Излез на моќност: 2.1A- Влез:...
299 ден
Поврзување: Безжично Вид безжично поврзување: Bluetooth Дизајн: Во уво Боја: Црна Аудио: Стерео Микрофон: Да Време на пауза (standby): 160 часа Далечина на сигнал: 10 m...
-34%
Станица за полнење телефон - iPhone (Lightning Connector)
Истакнатата минималистичка форма го истакнува совршениот дизајн на вашиот смартфон, таблет компјутер или паметен часовник и нуди целосна...
-45%
449 ден 249 ден
-43%
349 ден 199 ден
-41%
249 ден 149 ден
-41%
249 ден 149 ден
-86%
699 ден 99 ден
1,490 ден
299 ден
-34%
299 ден 199 ден
Spinner