-70%
Fiery Shaper Lady - маица за слабеење
Постигнете поголеми резултати со истиот, па дури и помал напор! Оваа маица за слабеење е дефинитивно додатокот со...
-55%
Fiery Shaper Men - маица за слабеење
Постигнете поголеми резултати со истиот, па дури и помал напор! Оваа маица за слабеење е дефинитивно додатокот со...
-41%
Mидер - California beauty
499 ден 299 ден
Californian Beauty – женски мидер Дали имате вишок на килограми кои не ви дозволуваат да ги носите Вашите...
-53%
Vibroaction појас за обликување на целото тело
1,890 ден 899 ден
Таргетирајте различни делови од телото – стомачни мускули, рамена, бутови, задник, листови и раце.Помага при согорувањето масни наслаги...
-51%
ЕМС - Стимулатор за зацврстување на мускулите
↪ Оформете ги и зацврстете вашите мускули додека гледате телевизија без никаков физички напор! Оваа направа ви овозможува...
-70%
Женска маица за потење - Hot Shaper
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
-60%
Кардио додаток Swing Weights
990 ден 399 ден
Максимизирајте го вашиот тренинг!Користењето на Swing Weights додека трчате или пешачите,со минимален напор ќе дејствува врз цел горен...
-56%
Корсет Sculpting Clothes
890 ден 399 ден
Sculpting clothes корсетот е наменет за да го оформи вашиот горен дел на телото, да го сокрие вишокот...
-60%
Маица за потење машка - Hot Shaper
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и...
-41%
Хеланки за потење- Hot Shaper
Сакате да го намалете вишокот на килограми? Решението е во Hot Shaper – хеланките за слабеење. Овие високо-квалитетни...
-67%
Sibote маица и појас за слабеење
Постигнете поголеми резултати со истиот, па дури и помал напор! Оваа маица за слабеење е дефинитивно додатокот со...
-71%
Маици за слабеење Sibote Combo 2 во 1 за мажи и жени 1+1 Гратис
Оваа комбинација е направена за сите оние парови кои сакаат заеднички да се посветат на губењето килограми и...
-70%
990 ден 299 ден
-55%
990 ден 449 ден
-41%
499 ден 299 ден
-53%
1,890 ден 899 ден
-51%
1,200 ден 590 ден
-70%
990 ден 299 ден
-60%
990 ден 399 ден
-56%
890 ден 399 ден
-60%
990 ден 399 ден
299 ден
-41%
670 ден 399 ден
-67%
1,500 ден 499 ден
-71%
1,999 ден 599 ден
Spinner