Детска играчка - Кош

Код на Производот: detskikosh

Достапност:Има на залиха

399 ден 399

Неодолива и забавна играчка за Вашите деца.

Лесно е да се инсталира и состави. 

Можете да го поставите на отворено или затворено.

Совршена за развојот на моториката кај децата како и зголемување на интересот за спорт и физичка активност.