-21%

Држач за Сапун - Во Форма на Лист

Код на Производот: drzac

Достапност:Има на залиха

99 ден 79 ден 79
Држач за сапун со исцедување, во форма на лист. Изработено од цврста пластика, со држач на вакумско залепување. Можете да го местите и преместувате каде што ви одговара. Димензии: 12 х 11.5cm