-31%

Машинка за Цреши, Вишни и Други Плодови

Код на Производот: cresha

Достапност:Има на залиха

649 ден 449 ден 449
Машинка за отстранување на коската од плодот од црешите, вишните и други слични плодови.
Лесно и едноставно, со само еден потег, извадете ја коската од плодот, и спремно е за јадење или приготвување на вкусни слатка, и нај различни колачи и торти.
Изработена од високо квалитетна ABS пластика, што овозможува долготрајност на производот.
Димензија: 11 x 12 x 27.5 cm