-71%

Машки патики SC740UOSS17 Сиви

Код на Производот: Машки патики SC740UOSS17 Сиви 3

Достапност:Има на залиха

590 ден - 890 ден
1,990 ден 590 ден 590

Достапни Опции

Машки патики од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).