Монтажен Организер за Чешма (Инокс)

Код на Производот: sadoper8

Достапност:Има на залиха

299 ден 199 ден 199

Лесно монтажен организер за Вашата чешма на садоперот во кујната или лавабото на Вашето купатило. На него ќе може да го ставите сунѓерот за миење, средството за миење и другите реквизити што ви се потребни.
Организерот е изработен од нерѓосувачки челик, а држачот за чешмата е изработен од цврста ABS пластика.
Димензии: Должина со држачот: 22,5 см. Должина и ширина без држачот: 17,5х14,5 см.