-32%

Ренде за Пермезан

Код на Производот: rende

Достапност:Има на залиха

190 ден 130 ден 130

Ренде со рачка за рендење пермезан,лук,морков и друго, идеална алатка за вашата кујна.
Рендето е изработено од инокс,а рачката е изработена од цврста АВЅ пластика.
Димензии на рендето заедно со рачката: 24х5,5 см.