-16%

Ѕиден Часовник – DIY Silver Butterflies

Код на Производот: clockwall

Достапност:Има на залиха

650 ден 550 ден 550
Прекрасен 3Д рефлективен часовник со кој импресивно ќе го пополните ѕидот.
Кој во зависност од просторот може да го поставите со дијаметар по желба.
Инаку онака како што е прикажан на фотографиите димензиите на часовникот се 40 x 60 см.
А по желба и во зависност од просторот надворешните пеперутки и цветови може да ги оддалечите од центарот..
Приспособлив, елегантен и со стил. Идеален за дневната соба, канцеларијата, чекалната, ходникот, итн..
Произвводот е произведен со ултра прецизно ласерско сечење, а изработен од сјаен акрил. Часовникот многу лесно може да го инсталирате сами и местењето ќе ви претставува прекрасна креативна гимнастика. Производот работи на 1 обична АА батерија од 1.5v која не е вклучена во сетот. (За оптимална долготрајна употреба се препорачува употреба на алкални батерии.)