Монтажен плакар - 110x46x175

Код на Производот: 28109-2A

Достапност:Има на залиха

1,790 ден 999 ден 999

Монтажен плакар, кој ќе го склопите за само неколку минути. Плакарот може да го поставите каде сакате на било кое место, онаму каде Ви е потребно дополнително место за складирање. Монтажниот плакар има заштитна прекривка со патент која дополнително ќе ја заштити Вашата облека.

Многу е лесен за склопување и расклопување.

Димензии : 110cm x 46 cm x 175cm

ДОСТАПЕН ВО РОЗЕВА, СИНА и ВИОЛЕТОВА БОЈА