Женско ланче со ГРАТИС обетки (модел15)

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

299 ден 299

Нежно женско ланче од нерѓосувачки медицински челик во златна боја. Заедно со ланчето одат и ГРАТИС обетки