2 x LOL Confetti Pop + ГРАТИС LOL Surprise Serie One

Код на Производот: combloconf

Достапност:Има на залиха

3,779 ден 499 ден 499

Направете ги  Вашите родендени и забавни интересни и полни со изненадувања со  LOL Confetti Pop.

Во новата LOL Confetti Pop  Ве очекуваат 7  прегради со изненадувања и КОНФЕТИ. Пројандете ја новата LOL кукла, облека, чевлички, украсни додатоци, топка, шишенце, декорации. За тебе добиваш: самолеплив тетоважа прстен, украсен стикер со тајна порака и колекционерско упатство.  LOL Confetti Pop е топка полна со изненадувања!!! Пронајдете ги скриените изненадувања, а на крајот испукајте ги конфетите! Новата  LOL Confetti Pop топка со конфети има 35 различни кукли со додатоци!
Секоја  LOL Confetti Pop се продава посебно.

Новата серија на LOL Confetti Pop е поголема од претходната. Топката на LOL Confetti Pop е розова, но доколку топката е златна знајте дека во внатрешноста на топката се крие една од ретките кукли, кое неможете да ги добиете во розовите топки. Откако ќе ја ја отпакувате топката и го внесете тајниот код за отварање може да ја повлечете лентата за конфетите да пукнат!

 Незаборавај на својата кукла да и дадеш да пие вода и да ја избањаш!! Следува изненадување...

 Во претходната серијана на  LOL Confetti Pop куклите имаа 7 изненадувања. Во новата серија на LOL Confetti Pop има 9 изненадувања:

-Налепница со тајна порака
-Налепница за вода
-Тетоважа
-Шише
-Чевли
-Облека
-Моден додаток
-Кукла
-Конфети

Тетоважите - исти како оние од charz fizz - кои се вклучени во сега во комплетот на L.O.L.

 

 Во новата серија на  LOL Confetti Pop можете да ги добиете :

Рок клуб: во сетот може да ги добиете т.н “кул ” рокери со кул фризури и кул облека.

Сет за пливање: Овие кукли сакаат да пливаат!!! Две кукли доаѓаат со очила за сонце и прекрасен костум за капење.

Сет за спиење: Куклите во овој сет се спремни за забава пред спиење. Во сетот добивате, кукли,  пижами, маска покривање на очите и многу други додатоци.

 STEM Club:Овој сет е наменет за малите научници, бидејќи истиот е составен од кукли кои се подготвени за истржување, технологија и наука...

 Димензии: 10*10*10 


 

ГРАТИС:

 

Најпопуларната играчка на светот за 2019 година!

LOL Surprise!

Новата играчка за која полудеа сите девојчиња во светот конечно и во Македонија по цена од само 299 денари!

Изгледа како обично топче, но внатре се крие LOL кукличка! Заробена е под обвивка каде се кријат 7 неверојатни изненадувања! Побрзај да ја ослободиш и едно по едно откривај ги изненадувањата кои се кријат во самото топче: кукла, шишенце за вода, модерка аутфит, моден додаток, чевлички, специјален колекционерски LOL стикер и тајна LOL порака која е само за тебе!

Кога конечно ќе стигнеш до куклата,можеш да и се даде вода да пие, да ја пресоблекуваш во модерниот аутфит,да и ги облечеш чевличките. ЗАБАВА ДО БЕСКРАЈ !!!

 

Каде да ја купам LOL Surprise куклата?

Немојте да барате повеќе! Конечно е овде во нашата веб продавница по супер достапна цена! 

LOL Surprise 

  •  Возраст: 4+
  •  Материјал: квалитетна пластика и гума
  •  Димензија на топчето: 9,5 x 9,5 x 9,5 cm
  •  Не е можно да бирате која кукличка да ви се падне, бидејќи тоа не може да се знае додека не се отвори самата топка, а во тоа е всушност забавата. Едноставно по случаен избор се се паѓа ликот на самата кукличка.