-89%

2 x LOL Under Wraps + ГРАТИС LOL Surprise Serie One

Код на Производот: combounder

Достапност:Има на залиха

4,299 ден 499 ден 499

LOL Under Wraps во новата серија , од здодевната топка преминаа во модерна капсула.

 Додека ја отварате капсулата LOL Under Wraps ја откривате новата мистерија – Која кукла ќе ја добиете?

Навидум капсулата изгледа толку обично а внатре има прекрасна кукла!

Побрзајте да ја ослободите, распакувајте ја капсулата!!!

LOL куклите овој пат се кријат во специјална капсула...Девојчињата ќе треба да го пронајдат тајниот код за да ги ослободат LOL куклите. Неверојатната LOL капсула ги крие малите шпиунки. Преслатката LOL кукла од обичната топка  се пресели во LOL капсула. Во секоја капсула има по една LOL кукла. Серијата LOL UnderWraps е составена од 15 различни кукли. Побрзајте да ја направите Вашата колекција! Секоја кукла е облечена во специјално дизајнирана гардероба и спремна за тајна мисија. Целиот сет е изработен од високо квалитетна нетоксична пластика наменета за деца.

Штом ја распакувате капсулата и конечно дојдете до толку посакуваната кукла веднаш треба да и дадете да се напие водичка.

Во сетот добивате кукла, шишенце, капсула која може да ја користите како сталажа за куклата или како торбичка и колекционерски постер.

Напомена: Не е возможно капсулите да се бираат при нарачката, добивате капсула со кукла по случаен избор.

 

 

ГРАТИС: 

 

Најпопуларната играчка на светот за 2019 година!

LOL Surprise!

Новата играчка за која полудеа сите девојчиња во светот конечно и во Македонија по цена од само 299 денари!

Изгледа како обично топче, но внатре се крие LOL кукличка! Заробена е под обвивка каде се кријат 7 неверојатни изненадувања! Побрзај да ја ослободиш и едно по едно откривај ги изненадувањата кои се кријат во самото топче: кукла, шишенце за вода, модерка аутфит, моден додаток, чевлички, специјален колекционерски LOL стикер и тајна LOL порака која е само за тебе!

Кога конечно ќе стигнеш до куклата,можеш да и се даде вода да пие, да ја пресоблекуваш во модерниот аутфит,да и ги облечеш чевличките. ЗАБАВА ДО БЕСКРАЈ !!!

 

Каде да ја купам LOL Surprise куклата?

Немојте да барате повеќе! Конечно е овде во нашата веб продавница по супер достапна цена! 

LOL Surprise 

  •  Возраст: 4+
  •  Материјал: квалитетна пластика и гума
  •  Димензија на топчето: 9,5 x 9,5 x 9,5 cm
  •  Не е можно да бирате која кукличка да ви се падне, бидејќи тоа не може да се знае додека не се отвори самата топка, а во тоа е всушност забавата. Едноставно по случаен избор се се паѓа ликот на самата кукличка.