-13%

Ротирачка Сталажа(25,5см)

Код на Производот: kujnskastalaza

Достапност:Има на залиха

399 ден 350 ден 350

Со оваа ротирачка сталажа конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе ви се при рака.


Може да ја користите на работната маса во кујната,натказните,дури и во фрижидерот.
Освен во кујната може да ја корисите и во детската или во работната соба или во купатилото, за организација на предметите и реквизитите.


Сталажата е изработена од високо квалитетна АБС пластика, а механизмот за вртење има иноксни топчиња.


Димензии: Диаметар 25,5см