Сет од 4 Кујнски алатки

Код на Производот: set23

Достапност:Има на залиха

699 ден 249 ден 249
Сет од 4 кујнски алатки неопходни за секоја кујна
1.Алатка за лук
2.Алакта за лупење 
3.Алатка за чистење пченка
4.Пластична алатка за сецкање
По неверојатна цена од само 249денари
За брзо и лесно готвење на Вашите омилени јадења.