Голем куфер 75х50х30cm Zig White Grey

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

2,300 ден 2,300
Голем куфер изработен од високо квалитетна нетоксична пластика склопен во неодолив дизајн,совршен за вашето патување. Куферот е со ротирачки тркалца,продолжена рачка и механизам за заклучување.

Димензии на голем куфер: 75х50х30 см