Activewear - Спортски дуксер

Код на Производот: activewearhoodie-1

Достапност:Нема на залиха

Материјал: 50% памук, 50% полиестер
Универзална големина (S/M/L)
Боја: Сива-Сина / Сива-Розева / Сива-Црна

Activewear дуксерот со контрасни рабови, изработен од памук и полиестер ќе Ви овозможи да се чувствувате повеќе од удобно. Совршен за комбинација со хеланки и маичка од истата колекција.