Алатка за брзо плетење на коса- Glam Twirl

Код на Производот: alatkazapletenki

Достапност:Има на залиха

599 ден 199 ден 199

 Создадете над 100 разновидни и преубави фризури со уникатната алатка за брзо плетење коса. Овој производ дефинитивно ќе го освои срцето на секое девојче, со својот уникатен дизајн и иновативна функција, Вашите најмили ќе можат самостојно и брзо да ја стилизираат својата коса за само неколку минути.

Начинот на употреба е многу едноставен а воедно и забавен. Алатката се состои од рачка на која се прикачуваат два прамени од косата кои се спремни за плетење, па со помош на ротирачкиот дизајн што овозможува прамените да се спојат и да сплетат, Вие ќе ја имате Вашата плетенка веднаш. За забавата и задоволството да биде уште поголемо, алатката ја добивате со многу аксесоари како разновидни шноли и ластичиња за коса.

Карактеристики на производот:

- Овозможува најразлични стајлинзи на Вашата коса

- Едноставен и лесен за употреба

- Работи на АА батерии

- Лесен и погоден за користење на најмалите

- Совршен за заштедување време и енергија

- Уникатен дизајн

- Безброј додатоци за дополнително разубавување на Вашата коса