Алатка за лупење

Код на Производот: alatka-za-lupenje

Достапност:Има на залиха

149 ден 149

Мала и моќна кујнска алатка за лупење.

 Изработена од висококвалитенни материјали: нерѓосувачки челик и цврста, нетоксична пластика.

 Брзо и лесно може да излупите овошје и зеленчук без неред благодарение на просторот за складирање кој го има алатката.

 

Многу лесна и едноставна за чистење.