Алатка лупење за пченка

Код на Производот: alatkazalupenjepcenka

Достапност:Има на залиха

149 ден 149

Употребете ја алатката за чистење пченка и со само еден потег бидете чекор поблизу до омилената салата, супа или мешавина од зеленчук.

Aлатката лесно и брзо ги делу зрната пченка.

Исклучително лесна за употреба, идеална за приготвување гарнир и задолжително за сите кои практикуваат здрава исхрана.

Изработена од квалитетна пластика во комбинација со нерѓосувачки челик.

Лесна за одржување и чистење.

Полесно, побрзо, почисто и побезбедно од традиционалното отстранување.