-43%

Алка 011

Код на Производот: 3821

Достапност:Има на залиха

699 ден 399 ден 399

Оваа колекција дава класичен изглед и е наменета за секоја пригода. Елегантната алка со кристали допринесува за едноставност и безвременски дизајн.