-81%

Алка А13

Код на Производот: 3811

Достапност:Има на залиха

999 ден 199 ден 199

Оваа колекција дава класичен изглед и е наменета за секоја пригода. Елегантната алка со кристали допринесува за едноставност и безвременски дизајн.