-61%

Алка А15

Код на Производот: 3813

Достапност:Има на залиха

499 ден 199 ден 199

Едноставна и модерна алка која дава елеганција благодарение на црната и златаната нијанса. Оваа елегантна алка дава безвременски изглед во секоја пригода.