-67%

Алка А25

Код на Производот: 3823

Достапност:Има на залиха

599 ден 199 ден 199

Оваа колекција дава класичен изглед и е наменета за секоја пригода. Елегантната алка со кристали допринесува за едноставност и безвременски дизајн.