-67%

Алка А28

Код на Производот: 3826

Достапност:Има на залиха

599 ден 199 ден 199

Оваа колекција дава класичен изглед и е наменета за секоја пригода. Елегантна алка со колоритни кристали допринесува за едноставност и безвременски дизајн.