-67%

Алка А31

Код на Производот: 3829

Достапност:Има на залиха

599 ден 199 ден 199

Оваа колекција дава класичен изглед и е наменета за секоја пригода.Елегантната алка со кристали допринесуваат за едноставност и безвременски дизајн.