Апарат за правење забавни облици од храна Pop Chef

Код на Производот: PopChef

Достапност:Има на залиха

399 ден 199 ден 199

Pop chef е сосема нов начин за правење забавни облици за јадење што целото семејство ќе ги сака! Со Pop Chef можете да креирате форми од омилената храна на Вашите најмили, забавна за грицкање. Овошјето, зеленчукот и сендвичите претворете ги во ремек-дела. Исто така, може да се направат слатки форми на колачиња или украси за торти! 

 Направете Вашата маса да изгледа како да е декорирана од професионалци. Pop Chef содржи 4 секачи со забавна форма - пеперутка, цвет, сонце, sвезда.