-46%

Baume 2 - Памучна единечна постелнина

Код на Производот: 128

Достапност:Нема на залиха

1,199 ден 649 ден 649

Внесете новина во Вашата спална соба со прекрасниот сет постелнини Baume 2!Комбинацијата на бела боја и виолетови-црни цветови додаваат нежноста во собата. Baume 2 е изработен од 100% памук и тоа го прави квалитетен и удобен. Вие го заслужувате само најдоброто! За грациозност и удобност во Вашата спална соба одберете го сетот Baume2!