Базен INTEX 26792 488x244x107 со метална конструкција,филтер пумпа,скали,покривка и подлога

Код на Производот: intex-26792

Достапност:Има на залиха

29,990 ден 29,990

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 26792 моделот е со метална конструкција, филтер пумпа, пумпа за помпање, подлога, скали и прекривка.  Потребно е околу 3 часа да работи филтер пумпата во едно деноноќие за да се прочисти водата од нечисотии. 

Должина: 488 см
Ширина: 244
Висина: 107 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !