-70%

BeActive појас за ослободување од болките во грбот

Код на Производот: BeActive појас за ослободување од болките во грбот

Достапност:Има на залиха

990 ден 299 ден 299

Кажете збогум на болките во половините и грбот !

 

Ви го претставуваме легендарно револуционерниот производ кој ослободи од болки во половините и грбот милиони луѓе во светот !
Ја олеснува напнатоста ишијасниот нерв преку претискање на акутната точка со што ја неутрализира болката во грбот ВЕДНАШ

-Револуционерно откритие: патентираната подлога внатре во стегачот ја таргетира точката каде што започнува ишијасниот нерв и врши притисок врз неа со што се ослободува болката во грбот која е поврзана со овој нерв
-Ослободува и од хронични болки во грбот
-Брзо и лесно се мести
-Може да се постави на лева или десна нога
-Потполно е дискретно и никој нема да забележи дека го носите
-Стои цврсто и удобно додека вежбате или сте на работа