-47%

Бебешка подлога - Jungle

Код на Производот: Бебешка подлога - Jungle

Достапност:Нема на залиха

1,290 ден 690 ден 690

Интерактивната бебешка подлога - Jungle му овозможува на вашето бебе да лази, да се развива и да ужива во безгрижните негови денови играјќи си со висечките плишени и потполно безопасни животни.

Меката подлога ќе ве остави и вас спокојни и ќе ви даде сигурност дека вашето дете не може да се повредии притоа развивајќи ја својата моторика и осознавање на природата преку колоритниот дезен што оваа подлога ја има. Подлогата е одличен избор за извршување на секојдневните активности на вашето бебе.
 

  • Препорачливо за возраст од новороденче па нагоре

  • Има четири висечки фигури што ќе овозможат развој на визуелната перцепција на бебето

  • Антибактериска и неверојатно мека подлога

  • Меки и потполно безопасни столбови на кои се прикачени висечките фигури

  • Огледало за осознавање на сопствената рефлекција

  • Димензија 60х60